foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Dropek

wyżeł lubelski :)


Warning: Parameter 2 to modChrome_artblock() expected to be a reference, value given in /home/muzzy/domains/dropek.eu/public_html/templates/dd_horseclub_53/html/modules.php on line 39

Warning: Parameter 3 to modChrome_artblock() expected to be a reference, value given in /home/muzzy/domains/dropek.eu/public_html/templates/dd_horseclub_53/html/modules.php on line 39

Hau!

Nazywam się Dropek i jestem wyżłem lubelskim :) Że niby nie ma takiej rasy? Właśnie że jest, a ja jestem jej jedynym przedstawicielem! :) Urodziłem się koło maja-czerwca 2008 r., a od marca 2009 r. mam swojego człowieka. Wcześniej mieszkałem gdzieś przy jakimś baraku, ogólnie nie ma czego wspominać.

Opowieści na stronie pochodzą z mojego wątku na Dogomanii. Dlatego czasem, w pierwszych wpisach, pojawiają się w nich osoby, które na owym wątku się udzielały. Ale ogólnie staram się na stronie opisywać swoje przygody tak, aby nawet ktoś, kto nie znał mojego wątku, łatwo się w nich odnalazł.

Jeśli jesteś początkującym Dropkoczytaczem, to proponuję zacząć od początku, czyli stąd - dzięki temu zachowasz ciągłość wydarzeń.

Z psim pozdrowieniem

Dropek :)

Dropek